İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Blacklist 9. Sezon Olacak Mı?

The Blacklist’in bir sonraki sezonunun tam olarak ne zaman başlayacağını tahmin etmek zor. Pandemi hala TV programlarını belirsiz hale getiriyor. Ek olarak, son birkaç sezonda “Kara Liste”, NBC’nin programda tıkanması gereken bir boşluk olduğunda prömiyer yapma eğilimindeydi. 6. Sezon, Ocak 2019’da, 7. Sezon Ekim 2019’da ve 8. Sezon, Kasım 2020’de gösterime girdi. Bu nedenle, Sezon 9 muhtemelen sonbaharda bir ara başlayacak, ancak sezon ortasında çıkış yapabilir. NBC’nin 2021-22 sonbahar takvimini ne zaman yayınlayacağını, ağın 17 Mayıs’ta reklamverenlere sunduğu Upfronts sunumu sırasında kesin olarak öğreneceğiz.

Son sezonlarda Cuma günleri yayınlanan “Kara Liste”, muhtemelen böyle olmaya devam edecek.

Göre Netflix’te ne var , “Kara” nin mevsim tipik gelmesi Netflix onların yayın koşmak sona birkaç ay sonra, Eylül ayında. Sezon 8 muhtemelen Eylül 2021’de ve Sezon 9 Eylül 2022’de gelecek.

9. sezon kadrosunda kimler var?

James Spader olmadan “Kara Liste” diye bir şey yok, o yüzden kesinlikle geri dönecek. Ve dizinin hikayesi Red ve Elizabeth Keen’in kedi-faresi olduğu için Megan Boone’un da geri dönmesi gerekecek.

Dizinin geri kalan düzenli kadrosu, saygın FBI ajanı Donald Ressler rolünde Diego Klattenhoff, garip ama çekici FBI bilgisayar dehası Aram Mojtabai rolünde Amir Arison, Red’in sağ kolu Dembe Zuma rolünde Hisham Tawfiq, Alina Park rolünde Laura Sohn. görev gücünün genç üyesi ve Kara Liste programının yöneticisi Harold Cooper rolünde Harry Lennix. Hepsinin de dönme ihtimali var.

“Kara Liste”de ayrıca harika konuk yıldızlar var, genellikle Kara Listeciler’i – Reddington’ın FBI’ın kendi amaçları için yakalamasına yardım ettiği en çok aranan suçlular – veya Reddington’ın diğer suç ortaklarını oynuyor. Her zaman yenileri tanıtılıyor ve geçmişten gelenler her zaman ortaya çıkıyor, bu nedenle Sezon 9 muhtemelen yeni ve geri dönen konuk yıldızların olağan karışımına sahip olacak.

The Blacklist Sezon 9’da neler olacak?

9. Sezonda neler olacağına dair gerçek tahminlerde bulunmak için henüz çok erken. “Kara Liste” kadar dolambaçlı bir gösteriyle hedefler ve ittifaklar değişebilir. bu yedi bölümde büyük ölçüde. “Kara Liste”yi bilen, yeni bir MacGuffin veya gizli örgüt, 8. Sezonun sonunda veya 9. Sezonun başında, Liz şeyi ele geçirmeye veya kimin kim olduğunu bulmaya çalışırken, arsanın sürücüsü olacak olan yeni bir MacGuffin veya gizli örgüt tanıtılacak. karanlık suçlular ve onu Reddington hakkındaki gerçeğe nasıl götürecekleri. Yapacağımız tek tahmin, Liz’in FBI’a yeniden katılacağı.

Asıl soru, 9. Sezonun dizinin son bölümü olup olmayacağı. Bunun cevabını bilmiyoruz. Şovun reytingleri, geçen on yılda tüm yayın şovlarında olduğu gibi her yıl düştü, ancak nispeten güçlü kaldılar. ShowBuzzDaily’ye göre, şov Sezon 8’de bölüm başına ortalama 3.5 milyon izleyiciye ulaşıyor . Nielsen’e göre ( The Hollywood Reporter aracılığıyla ) yaklaşık 14,5 milyar dakikalık izleme süresiyle 2020’de edinilen tüm akış dizileri arasında dokuzuncu sırada yer alarak Netflix’te çok iyi bir performans sergiliyor . Yani, gösteri büyük olasılıkla James Spader ve gösterinin yapımcıları onu tamamlama zamanına karar verene kadar devam edecek. Bu Sezon 9 olabilir veya daha sonra olabilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir